Stylizacje Joanny Moro

Joanna Moro to utalentowana 37-latka, która nie tylko zachwyca swoich fanów grą aktorską, ale również zgrabną figurą, poczuciem humoru oraz luźnymi, jak na celebrytkę, stylizacjami. Czy tak było zawsze? Prześledziliśmy ewolucje stylu Joanny na przestrzeni ostatnich lat!

Moda na... sport?
Joanna Moro bardzo lubi aktywność fizyczną i angażuje w sport również swoje dzieci, czego dowodem mogą być wrzucane zdjęcia na Instagramie, gdzie aktorkę śledzi już blisko 100 tysięcy osób. 37-latka aktywnie działa w social mediach oraz nawiązuje interakcje z obserwującymi ją osobami poprzez wrzucanie angażujących treści, z dystansem do samej siebie!

Fanów jednak najczęściej zachwyca zgrabne i jędrne ciało aktorki… czyżby wszystko dzięki morsowaniu, które Joanna regularnie uprawia?

Trendy luz?
Aktorka zdecydowanie łączy uwielbienie sportu z modą, czego dowodem mogą być luźne stylizacje – często to po prostu komplet dresowy, joggersy zestawione z crop topem, legginsy… lub po prostu strój do pływania i morsowania! Nie znaczy to jednak, że w garderobie Joanny brakuje ciepłych swetrów i kardiganów, modnych jeansów oraz długich sukienek – a wszystko to w modnych kolorach.

Moda na dekadę wstecz?
W przeszłości, celebrytka stawiała często na opięte, dopasowane spodnie oraz legginsy z eko skóry i oversizowe t-shirty oraz tuniki. Nie brakowało w jej stylizacjach również elegancji, a wszystko za sprawą sukienek w klasycznych fasonach. Chętnie też wybierała buty na niewysokim obcasie lub wygodne baleriny. Większości outfitów towarzyszyła stylowa torba.


Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl 2013-2024. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca. Sprzedaj nam ciuchy.