Ewelina Lisowska zmieniła się nie do poznania

Ewelina Lisowska znana jest wielu widzom ze swojego wyrazistego wizerunku scenicznego, na który składały się kruczoczarne włosy oraz gwiazdka pod okiem. Na jej profilu na Instagramie nie zobaczymy już takiej wersji gwiazdy. Wokalistka przeszła ogromną metamorfozę.

Ewelina Lisowska swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w 2007 roku, ale dopiero udział w programach telewizyjnych "Mam Talent" i "X-Factor" przyniósł jej sławę i stał się przepustką do rozwoju kariery. Piosenkarka zmieniła swój wizerunek diametralnie i dla wielu jest obecnie nie do poznania.

Ewelina Lisowska należy do grona polskich gwiazd, które bardzo lubią eksperymentować ze swoim wyglądem, nie, tylko jeśli chodzi o stroje. Wokalistka na początku kariery w show-biznesie rozpoznawalna była przez swoje długie, kruczoczarne włosy. Jakiś czas temu postanowiła jednak mocno rozjaśnić kosmyki. Gwiazda, postawiła na bardzo modny w tym sezonie kolor miodowego blondu.

Rockowy styl zamieniła w zupełnie inną odsłonę, a na jej policzku nie zobaczymy już charakterystycznej gwiazdki, która stała się ważnym elementem jej wizerunku. Ten symbol pojawił się na jej twarzy, już na eliminacjach do X Factor. W wywiadach wokalistka przyznała, że nie ma szczególnego znaczenia. Lisowska, w wywiadzie z portalem Eska.pl przyznała, że był to efekt eksperymentów z makijażem i chęć odróżnienia się od innych muzyków.

Wokalistka wielokrotnie udostępnia na swoim profilu na Instagramie zestawienia zdjęć, na których pokazuje, jak zmieniła się, od początku swojej kariery. Udowadnia tym, że ma spory dystans do swojej osoby. Lisowska zaprezentowała metamorfozę, jaką przeszła w ciągu 10 lat.


źródło: instagram.com/ewelinalisowskaofficial


Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl 2013-2022. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca.