Anna Mucha w kosmicznym stroju

Anna Mucha zasiądzie obok Michała Szpaka i Andrzeja Seweryna w show "Drag Me Out". Program będzie miał premierę już niebawem, ale Mucha już przybyła do "Dzień dobry TVN" popromować nowy show. Przy tej okazji wystroiła się tak, że tylko cud ocalił ją przed eleganckim wywaleniem się na oczach fotoreporterów i połamaniem nóg.

Anna Mucha wróciła z zagranicznych podróży i poszła do "Dzień dobry TVN". 43-latka zaskoczyła fotoreporterów czekających na gości programu pod studiem. Wzbudziła szok swoją oryginalną stylizacją.

Mucha była w "Dzień dobry TVN" ubrana w czerwoną lateksową kurtkę, złoty gorset oraz morskozielone rajtuzo-buty na niebotycznym obcasie. Rajtuzo-buty to najnowszy krzyk mody: chodzą w nich wszystkie trendsetterki. Na zewnątrz jednak Mucha założyła czerwony lateksowy trencz.Najciekawszym elementem zestawu było jednak oryginalne obuwie na platformach. Anna Mucha ponoć miała niejakie problemy w poruszaniu się w nich. I tak dobrze, że na chodnikach nie ma lodu. Inaczej gwiazda "M jak miłość" mogłaby się spektakularnie wywalić.

Anna Mucha to jedna z najbardziej barwnych polskich aktorek. Zyskała rozgłos dzięki swoim rolom wielu filmach i serialach. Jednak to rola Magdy Marszałek w "M jak miłość", którą odgrywa od wielu lat, uczyniła ją niekwestionowaną ikoną. Teraz przed 43-latką nowe wyzwanie.

Gwiazda została jurorką w nowym programie TVN "Drag Me Out", który pojawi się w wiosennej ramówce stacji. Razem z Anną Muchą występy uczestników oceniać będą: Michał Szpak oraz Andrzej Seweryn.


Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl 2013-2024. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca. Sprzedaj nam ciuchy.