6 strojów kąpielowych, które nadadzą sylwetce idealny kształt

Najważniejszy element wakacyjnego wyjazdu? Oczywiście strój kąpielowy! Nie każda z nas może pochwalić się figurą modelki lub nie czuje się z niektórymi partiami ciała na tyle komfortowo, by pokazywać je wszystkim wokół, dlatego w takim wypadku idealnym rozwiązaniem wydaje się jednoczęściowy kostium. Ale najlepsze proporcje sylwetki osiągniesz wtedy, gdy wybierzesz właściwy krój i zdobienia.

Wyszczuplające kostiumy kąpielowe

W nowej kolekcji Gatta znajdziesz jednoczęściowe stroje kąpielowe, które zostały zaprojektowane tak, aby nadać sylwetce pożądany kształt.

Dopasowane kroje jednoczęściowych strojów kąpielowych skutecznie wysmuklają sylwetkę i podkreślają jej największe atuty. Dla wszystkich Pań chcących ukryć drobne niedoskonałości figury, stworzyliśmy jednoczęściowe, wyszczuplające kostiumy kąpielowe, które spłaszczają optycznie brzuch i boczki, a przemyślany fason wydłuża nogi. Kostiumy jednoczęściowe zakrywają ciało, dzięki czemu z łatwością zamaskujesz wstydliwe blizny czy rozstępy. Asymetryczne wycięcia skutecznie podkreślą talię, a Ty poczujesz się pewniejsza siebie. Kobiety z pełnym biustem, także znajdą idealny kostium dla Siebie. Jednoczęściowe stroje kąpielowe z dużymi miseczkami, zostały dodatkowo wzmocnione fiszbinami i usztywnianymi poduszeczkami. W modelach nie zabrakło szerokich, regulowanych ramiączek, które dbają o idealne podtrzymanie biustu.

Oto 6 modeli, które powinny przypaść ci do gustu!
Kategorie

Jednoczęsciowe, monokini

Marki

Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl @ 2013-2020. Nasz Facebook | Nasz Instagram | Kontakt i współpraca.

Produkty według marek: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z