Agnieszka Włodarczyk jak Pamela Anderson

Agnieszka Włodarczyk w połowie ubiegłego roku została mamą. Zapowiadała, że po porodzie nie zamierza katować się dietami, tylko w swoim czasie wracać do sylwetki. Opublikowała nowe zdjęcie, na którym zapozowała w kultowym stroju, podobnym do tego, który nosiła Pamela Anderson. Figura godna pozazdroszczenia.

Agnieszka Włodarczyk z początku ukrywała, że spodziewa się pierwszego dziecka, ale później relacjonowała każdy etap ciąży. Aktorka i Robert Karaś w lipcu powitali na świecie syna, któremu dali na imię Milan. Pojawienie się na świecie pociechy wywróciło życie do góry nogami aktorki. Agnieszka podjęła decyzję, że na jakiś czas przerywa karierę aktorską i obecnie skupia się na działalności na Instagramie. Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych Włodarczyk pojawiają się odważne kadry, na których z dumą pokazuje kobiece ciało. Tym razem założyła czerwone body w stylu Pameli Anderson, a fani byli pod ogromnym wrażeniem jej formy.

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie szczerze pisze o trudach macierzyństwa. Aktorka spełnia się jako mama małego Milana, ale nie ukrywa, że czasami jest jej ciężko pogodzić codzienne obowiązki z opieką nad synem. Mimo to gwiazda znajduje czas na aktywność fizyczną i treningi. Patrząc na jej najnowsze zdjęcie, aż ciężko uwierzyć, że niedawno była w zaawansowanej ciąży, ze spuchniętymi kostkami.

Na Instagramie Agnieszka opublikowała odważną fotografię, na której pozuje w czerwonym body i dopasowanej kolorystycznie krótkiej bluzce. Aktorka przybrała fantazyjną pozę i podkreśliła smukłe nogi. W takim zestawie wygląda niczym Pamela Anderson w serialu "Słoneczny Patrol".


Źródło: instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Pod postem internauci zachwycali się nowym kadrem gwiazdy, jednak największą uwagę skupiła na sobie nienaganna sylwetka Włodarczyk.

Jak wam się podoba Agnieszka Włodarczyk w takim wydaniu?Źródło: instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial


Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl 2013-2022. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca.