Legginsy jako element jesiennego looku

Legginsy jako element jesiennego looku

Komfort – to słowo coraz częściej wyraża podejście do mody. Niewątpliwie jednym z tych elementów, które na dobre wpisały się w mniej formalne ramy są legginsy, do który zapewne wiele pań przywykło i raczej nie zamierza z nich rezygnować. Słusznie, bowiem sprawdzą się one doskonale w jesiennych stylizacjach.


Źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak

Legginsy swobodnie możemy łączyć z najmodniejszymi w tym sezonie elementami garderoby, jak obszerne swetry, marynarki oversize czy białe koszule również w rozmiarze "XXL". Reklama Połączenie marynarki oversize z legginsami to niewątpliwe jedno z najmodniejszych zestawień. Tym bardziej że ich krój zapewnia zarówno swobodę jak i elegancję. W tym wypadku warto zwrócić uwagę na kilka elementów, jeśli zależy nam na pogoni za trendami. Przede wszystkim należy sięgnąć po marynarkę w kratę. Przepasanie jej w talii paskiem, doda całej stylizacji nieco bardziej elegancki charakter.


Źródło: instagram.com/popatu.pl

Całość można połączyć z wysokimi butami za kolano lub nieco cięższymi typu biker, które nieco przełamią stylizację. W takiej jesiennej stylizacji z powodzeniem możemy również wykorzystać białą koszulę typu oversize. Latem mogła nam służyć jako "sukienka", tym razem w duchu odzieżowej multifunkcjonalności, może stać się dopełnieniem stylizacji. Całość połączona z obszernym długim swetrem lub płaszczem, będzie się doskonale prezentować.


Źródło: instagram.com/stykuu

Oczywiście najwygodniejszym zestawieniem będzie duet legginsów z ciepłym, miękkim swetrem lub golfem. Ten zestaw zapewne zawojuje jesienne stylizacje. Laptop OMEN 15. Bezkompromisowa moc w niepozornym rozmiarze. Dodatkowo warto zastanowić się nie tylko nad różnorodnymi zestawieniami ubrań, ale również materiałami z jakich legginsy mogą być wykonane.


Źródło: instagram.com/asia.siudak

Odchodząc od tych oczywistych, jak np. bawełna, można, nieco inspirując się najnowszymi trendami wybrać te wykonane z materiałów skóropodobnych. Zatem legginsy nie muszą kojarzyć się wyłącznie ze strojem na siłownie lub tym elementem, który zakładamy w domu. A skoro pojawiły się na wybiegu Chanel, a my nie chcemy rezygnować z wygody, po prostu warto dopracować kilka elementów naszego codziennego stroju.


Źródło: instagram.com/aneczka_r


Kategorie

Legginsy

Marki

Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl @ 2013-2021. Nasz Facebook | Nasz Instagram | Kontakt i współpraca.

Produkty według marek: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z