Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z urlopu. Wszyscy patrzą tylko na jej dekolt, przesadziła?

Basia Kurdej-Szatan tuż po świętach Bożego Narodzenia wyruszyła w podróż na słoneczny Zanzibar. Nie omieszkała pochwalić się w sieci zdjęciami relacjonującymi jej beztroski wypoczynek. Internauci są zachwyceni widokami, które ukazuje, a także jej nienaganną sylwetką.

Basia Kurdej-Szatan jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, toteż jej sylwestrowo-noworoczny wyjazd na Zanzibar nie mógł obyć się bez regularnych relacji na Instagramie. Celebrytka co rusz udostępnia zdjęcia, z których wynika, że spędzony tam czas przyniósł jej mnóstwo relaksu.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia gwiazda wybrała się na Zanzibar, by świętować tam Sylwestra oraz przywitać Nowy Rok po raz pierwszy w życiu na plaży. Celebrytka jest wyraźnie podekscytowana i zadowolona z wyjazdu, bowiem regularnie udostępnia zdjęcia z urlopu na swoim koncie na Instagramie.

Jeden z postów opublikowanych niedawno przez Basię Kurdej-Szatan spotkał się z bardzo zróżnicowanymi opiniami internautów. Zapozowała wówczas w samych majtkach i koszulce, co niektórzy uznali za dość niesmaczne. Wiele osób stanęło w obronie gwiazdy, twierdząc, iż nie rozumieją oburzenia pozostałych.


Źródło: instagram.com/kurdejszatan

Zanzibar to zdecydowanie jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych polskich gwiazd. Zwłaszcza w czasie, gdy w Polsce temperatury stają się coraz niższe, a wiele osób zaczyna tęsknić za słońcem oraz beztroskim wygrzewaniem się na plaży.

Swoją podróż ochoczo relacjonuje Basia Kurdej-Szatan, która zamieściła już całe mnóstwo zdjęć z urlopu. Na kilku z nich pozuje w stroju kąpielowym, co wywołało ogromny odzew internautów.

- Wracać czy nie wracać ? (...) całuję i słoneczko wszystkim przesyłam - pisała Basia pod postem ze zdjęciami, na których pozuje w basenie w stroju kąpielowym.

Internauci nie mogą się napatrzeć na zdjęcia celebrytki. Mnóstwo osób skomentowało wpis, chwaląc jej atuty oraz nienaganną sylwetkę. Skąpy strój doskonale podkreślił jej kształty, co nie mogło ujść uwadze wielbicieli gwiazdy.

Niedługo później gwiazda udostępniła kolejne zdjęcia, tym razem na plaży, także w stroju kąpielowym, podkreślającym tatuaże na jej ciele, które zrobiła sobie na miejscu z henny. Przy okazji poinformowała o organizacji live'a, w którym miała opowiedzieć nieco więcej na temat Zanzibaru.

Źródło: instagram.com/kurdejszatan


Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl @ 2013-2020. Nasz Facebook | Nasz Instagram | Kontakt i współpraca.

Produkty według marek: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z