Katarzyna Cichopek na Dominikanie

Katarzyna Cichopek pochwaliła się w mediach społecznościowych kolejnym zdjęciem w kostiumie kąpielowym i zaprezentowała efekty treningów. Teraz gwiazda "M jak miłość" może pochwalić się doskonałą figurą, a Internautki komplementują, że prezentuje się pięknie i pokazuje zdrowe podejście do swojego ciała. Pojawiło się też kilka krytycznych zarzutów! Tym razem to strój kąpielowy wywołał burzę. Jest zbyt odważny?


Źródło: instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek przerwę świąteczną postanowiła spędzić razem z rodziną na słonecznej Dominikanie. Już ten fakt wywołał sporo krytycznych uwag, ale aktorka odpowiedziała Internautom, że granice nie są zamknięte i można wyjechać na krótki urlop. Gwiazda "M jak miłość" nie zraziła się komentarzami i na Instagramie umieściła relację z wakacji, a ostatnio pochwaliła się odważnym zdjęciem w białym kostiumie kąpielowym, który idealnie podkreślił jej kobiece kształty.

Trzeba przyznać, że Katarzyna Cichopek ta szczupła jeszcze nie była, a efekty jej pracy nad sylwetką są naprawdę widoczne. Niestety nie wszystkim spodobała się nowe zdjęcie aktorki i pojawiły się zarzuty, że źle dobrała strój!

Fanki komplementują Katarzynę Cichopek i piszą wprost, że są zaskoczone ilością krytycznych komentarzy, jakie pojawiają się pod jej zdjęciami, szczególnie tymi w kostiumach kąpielowych.

Sami spójrzcie! Aktorka wygląda doskonale!


Źródło: instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie dużo pracowała nad swoją sylwetką i pokazywała na Instagramie zdjęcia z treningów. Efekty tej pracy teraz gwiazda prezentuje podczas wakacji na Dominikanie.Źródło: instagram.com/katarzynacichopek


Kategorie

Jednoczęsciowe, monokini

Marki

Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl 2013-2022. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca.