Ida Nowakowska wygina się na planie programu

Ida Nowakowska wielokrotnie udowadniała, także przed kamerami, że ze swoim gibkim ciałem potrafi czynić cuda. I tym razem podniosła nogę tak wysoko, że widzowie TVP mogą być zaskoczeni. Zobaczcie zdjęcia z planu programu "Jaka to melodia?"!

Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia widzowie teleturnieju "Jaka to melodia?" w telewizyjnej Jedynce zobaczą specjalne wydanie programu. Tym razem znajomość polskich i zagranicznych szlagierów sprawdzą gwiazdy drugiej edycji programu "You Can Dance - nowa generacja": Edyta Herbuś, Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska.

Panie pojawiły się niedawno na planie muzycznego teleturnieju, gdzie - jak się zaraz przekonacie - popisały się nie tylko muzycznymi umiejętnościami. Zwłaszcza Ida Nowakowska zaprezentowała przed kamerami TVP swoje akrobatyczne umiejętności, którymi przyćmiła koleżanki ze stacji.

Na zdjęciach z planu teleturnieju prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego widać m.in. jak Nowakowska, absolwentka szkoły baletowej, zadziera nogę wysoko do góry z niczym niewzruszonym wyrazem twarzy.

Choć nie wiadomo, jak Ida Nowakowska wypadła w muzycznym teście, jedno jest pewne: swoimi gimnastycznymi popisami z pewnością przyćmiła koleżanki. Zobaczcie zdjęcia z planu "Jaka to melodia?". Emisja świątecznego odcinka z udziałem prezenterek TVP 26 grudnia w telewizyjnej Jedynce.


fot. Gillert/AKPA Plan programu "Jaka to melodia?", Ida Nowakowska Herndon


Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl 2013-2022. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca.