Dorota Szelągowska zakryła stary tatuaż

Dorota Szelągowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem prosto z fotela w salonie tatuażu. Projektantka wnętrz postanowiła bowiem zakryć tatuaż, który wcześniej zrobiła dla kogoś "w prezencie". Co takiego na nim było? - Też kiedyś zrobiłam. Robota trwała chwilę, wywabianie rok. I prosiłam bez znieczulenia, żeby zapamiętać tę lekcję - czytamy w komentarzach.

Dorota Szelągowska jest jedną z bardziej lubianych kobiet w polskim show-biznesie. Architektka wnętrz oraz prezenterka telewizyjna zdobywa popularność oraz ogromną sympatię widzów, prowadząc takie programy jak "Dorota was urządzi", "Dorota inspiruje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 836 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Dorota Szelągowska udostępniła ostatnio zdjęcie z salonu tatuażu, do którego wybrała się, by zakryć zrobiony wcześniej tatuaż na plecach. Na zdjęciu widać, że projektantka wnętrz postanowiła zakryć wytatuowaną literkę, którą jak przyznała w opisie zrobiła "w prezencie".


Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl 2013-2022. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca.