Cleo kibicuje Polakom - Prawdziwa Słowianka

Gwiazda sceny w patriotycznym zgrywie wrzuciła do sieci nagranie tuż przed meczem Polaków z francuskimi rywalami. Cleo niezaprzeczalnie kibicuje Biało-Czerwonym.

Cleo w ostatnich latach urosła do miana jednej z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Praktycznie żaden większy koncert telewizyjny nie może odbyć się bez jej udziału. Fani mogą podziwiać ją również w roli jurorki w "The Voice Kids". Jednak o jej życiu prywatnym wciąż wiadomo niewiele, tylko tyle, ile ona sama zdradzi w mediach społecznościowych i wywiadach.

Na Instagramie gwiazdy nie brakuje licznych fotek w odważnych stylizacjach. Cleo nie boi się błyszczących kreacji odsłaniających jej wdzięki. W końcu jej kariera rozpoczęła się od głośnego duetu z Donatanem z utworem "My Słowianie", w którego teledysku przodowały panie z obfitymi biustami w tradycyjnych strojach lokalnych.

Z okazji meczu Polski z Francją na Mistrzostwach Świata w Katarze Cleo powróciła do słowiańskiego wdzianka. Na Instagramie podzieliła się filmikiem, na którym eksponując swój biust, żywo kibicuje naszym piłkarzom.

"Mundial będzie nasz, teraz Polska gol, Polska gol! Razem wygramy to" - zaśpiewała, parafrazując treść swojego hitu.

View this post on Instagram

A post shared by CLEO (@cleo_don)Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl 2013-2022. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca.