Mała biała hitem na święta

Sukienka o tym kroju i w białym kolorze jest elegancka, z klasą i... wizualnie odmładza! W takiej kreacji będziesz się znakomicie prezentować przy świątecznym stole.

Mała czarna to najpopularniejszy krój sukienki. Projektant mody Karl Lagerfeld twierdził, że "w małej czarnej nie sposób wyglądać zbyt skromnie ani zbyt elegancko". Ale... podobnie jest z małą białą! Pasuje niemal na każdą okazję, a w dodatku biały kolor odejmuje lat i sprawia, że prezentujemy się w takich ubraniach świeżo. Mała biała nie powinna mieć przekombinowanego kroju. Zgodnie z zasadą: im mniej, tym więcej, najlepiej będziemy się prezentować w gładkich sukienkach z małą liczbą ozdób. Jeśli chcemy ukryć nadprogramowe kilogramy, można zdecydować się na krój z falbaną.

Anna Popek

W tej stylizacji prezenterka wygląda jak milion dolarów. Biel sprawia, że prezentuje się niezwykle świeżo i energetycznie. W dodatku atrakcyjny krój sukienki odsłaniającej plecy powoduje, że nie ma chyba mężczyzny, który by się za panią Anią nie obrócił. Skromne dodatki. Perfekcja!


Kategorie

Sukienki

Marki

Co myślisz na ten temat?

Wypowiedz się, porozmawiaj z innymi użytkowniczkami.

UbierzmySie.pl @ 2013-2020. Nasz Facebook | Nasz Instagram | Kontakt i współpraca.

Produkty według marek: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z