Odzież marki Desigual
Szczegóły produktu Torba na ramię z tkaniny canvas z nadrukiem graficznym w kolorze khaki, czarnym i zielonym. Posiada zapięcie na zamek błyskawiczny u góry oraz długi, regulowany pasek do noszenia na ramieniu.Fason: mediumTkanina canvasWielokolorowy nadruk graficznyZapięcie: na zamek błyskawicznyDługi regulowany pasekKształt torby na ramięWymiary: 28x18x25 cmZaprojektowane przez: Monsieur Christian LacroixLicencja: M. C. Lacroix SKU: 26SAXA474092U Product Sustainability Better Cotton Skład i wskazówki dotyczące pielęgnacji Skład części wewnętrznej: 100% BAWEŁNA Skład części zewnętrznej: 100% BAWEŁNA Materiał wyściełający: 100% POLIESTER Trimming fabric Material: 58% POLIESTER, 42% BAWEŁNA Wysyłka i zwroty Wysyłka: Bezpłatna wysyłka od 250 ZŁ. Zwroty: Masz 30 dni na zwrot produktów. Jak dokonać zwrotu? *Z wyjątkiem bielizny i strojów kąpielowych. Cechy środowiskowe Tkanie: China Farbowanie i drukowanie: China Produkcja: China
Szukasz czegoś podobnego do Desigual Torebka z frędzlami zaprojektowana przez pana Christiana Lacroix 26SAXA474092U ? Zobacz co znaleźliśmy.
UbierzmySie.pl 2013-2025. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca. Zobacz odzież kolarską i rowerową.